دستگاه لیزر مارکینگ غیر فلزات

  دستگاه لیزر مارکینگ غیر فلزات

دستگاه لیزر حکاکی پر سرعت نام دیگر این دستگاه است

اما تفاوت دستگاه لیزر مارکینگ غیر فلزات با دستگاه لیزر حکاکی و برش کاری چیست؟
علت حضور دستگاه لیزر حکاکی و برش با سرعت بالا این است که سرعت حکاکی آن بیشتر از ده برابر سرعت حکاکی دستگاه لیزر حکاکی و برش معمولی می باشد.

مشاهده شرکت های تولید کننده دستگاه لیزر مارکینگ غیر فلزات ارائه شده توسط صبا لیزر در انتها همین صفحه!

مکانیزم این دستگاه به این صورت است که یک منبع تولید لیزر به صورت ثابت روی دستگاه نصب می شود و پرتو خروجی وارد یک لنز گالوانومتر می شود.
در لنز گالوانومتر دو سروموتور و دو آینه وجود دارد که این دو سروموتور به کمک آینه پرتو را هدایت می کنند و دیگر برای حرکت پرتو لیزر در دستگاه مارکینگ غیر فلزات نیازی به حرکت مکانیکی برای حرکت لیزر نیست به همین دلیل سرعت آن بسیار بالاتر از دستگاه حکاکی و برش لیزر ساده می باشد.

اما یکی از معایب آن کمتر بود فضای میز کاری آن نسبت به دستگاه برش و حکاکی لیزری ساده می باشد, چرا که پرتو در دو لنز گالوانومتر می تواند بین ۱۰*۱۰ سانتی متر تا ۶۰*۶۰ سانتی متر حرکت داشته بشد اما میز کار دستگاه لیزر حکاکی و برش ساده می تواند تا ۲۵۰*۱۳۰ سانتی متر باشد.

کاربرد دستگاه لیزر مارکینگ غیر فلزات بیشتر درصنعت پوشاک و کفش است.
برای حکاکی روی شلوار جین از دستگاه لیزر مارکینگ فلزات استفاده می شود، البته برای بالا بردن راندمان دستگاه لیزر حکاکی با سرعت بالا از تیوب RF استفاده می کنند، چرا که عملا تیوب شیشه ای بیشتر از ۱۵۰ وات امکان تولید ندارد و اینکه راندمان تیوب RF بسیار بالاتر از تیوب لیزر شیشه ای می باشد و زمان ایجاد لیزر در تیوب لیزر RF  بسیار کمتر از تیوب لیزر CO۲  شیشه ای می باشد و سرعت دستگاه لیزر حکاکی با سرعت بال با تیوب RF  بسیار بیشتر از همین دستگاه لیزر با تیوب لیزر CO۲ می باشد.
بازگشت به صفحه محصولات:

تمامی مقالات و محتوا این سایت متعلق به شرکت صبا لیزر می باشد. در صورت کپی برداری, پیگرد قانونی صورت می گیرد.

شرکت های سازنده دستگاه لیزر مارکینگ غیر فلزات ارائه شده توسط صبا لیزر:

یومینگ لیزر

نمایش شرکت

پرفکت لیزر

نمایش شرکت

شفنگ لیزر

نمایش شرکت

بیوند لیزر

به زودی!

گلدن لیزر

نمایش شرکت