درباره ما

ارائه خدمات لیزر توسط صبا لیزر در سال ۱۳۸۶ شروع گردید.

شرکت صبا لیزر فعالیت خود را در زمینه ارائه خدمات فنی به شرکتهای مطرح شروع نمود و در این مدت توانست با ارائه خدمات فنی مناسب با نازلترین قیمت و در زمان مناسب رضایت مشتریان را فراهم آورد.

شرکت صبا لیزر با در اختیار داشتن متخصصین مجرب و دارا بودن نمایندگی از بهترین شرکتهای اروپایی و چینی و همچنین تجهیزات مرتبط با بهترین برند های روز دنیا در امر طـــراحی، مشـــاوره، نصب و راه اندازی و نگهداری انواع لیزر های صنعتی (فلزات و غیر فلزات...) آمادگی خود را جهت همکاری با کلیه سازمانهای دولتی و خصوصی و افراد حقیقی اعلام میدارد.

کلیه مراحل نصب و راه اندازی و البته آموزش اپراتور (سخت افزار و نرم افزار) به طور کامل توسط متخصصین این شرکت و در محل مورد نظر خریدار انجام می پذیرد. در عین حال در گروه محصولات تکنولوژی نوین، آموزش اپراتور به هزینه شرکت و در خارج از کشور انجام می گردد و نیز در صورت نیاز مهندسین کمپانی سازنده جهت پشتیبانی فنی در داخل کشور، در خدمت خریداران محترم قرار خواهند گرفت.

پشتیبانی خریدار در ماه های ابتدایی چه از جهت فنی دستگاه و چه ارتقای کیفیت کار خریدار و نیز از جهت پشتیبانی حتی فروش خدمات، به طور کامل و توسط بخش های فنی و تجاری شرکت انجام می گردد.

ویژگی های صبا لیرز:
 بزرگترین شرکت وارد کننده ماشین آلات صنعتی ( برش و حکاکی لیزری، دستگاه CNC،  و...)
 ارائه و تحویل فوری دستگاه پس از عقد قرارداد
 ارائه خدمات طلائی و گارانتی و وارانتی ۲۴ ساعته به مشتریان خود
 برگزار کننده دوره های آموزشی بصورت تخصصی
 ارسال دستگاه به تمامی نقاط داخلی و برون مرزی به همراه بیمه کالا
 تیم فنی و تخصصی در واحد های فروش و خدمات جهت ارائه مشاوره و راهنمایی ماشین آلات

گواهی های شرکت: