محصولات دستگاه لیزر برش فلزات فایبر شرکت یومینگ لیزر

  شرکت یومینگ لیزر

این شرکت در چند سال اخیر با شرکت هانس لیزر ادقام شده است. شرکت هانس لیزر یکی از بزرگترین و خاص ترین شرکت های تولید کننده لیزر در چین می باشد و با ادقام این دو شرکت قطعا می توان گفت یکی از بهترین شرکت های تولید کننده لیزر در چین همین شرکت هانس یومینگ لیزر می باشد.

مشاهده انواع دستگاه لیزر برش فلزات فایبر تولید شده توسط یومینگ در انتها همین صفحه!

این شرکت با تکیه بر دانش به روز دنیا در حوزه ی دستگاه های IT  توانسته است پیشرفته ترین دستگاه لیزر را با کیفیت بسیار بالا تولید کند.
شرکت یومینگ مجهز با بیش از ۱۰۰ دستگاه پردازش دقیق لیزر در فضای کارخانه ای به مساحت بیش از ۱۰۰.۰۰۰ متر مربع بزرگترین شرکت تولید کننده لیزر در چین می باشد.
همچنین این شرکت با بیش از ۵۰۰ نفر کارمند متخصص و دوره دیده در حوزه ی لیزر قطعاٌ یکی از پرچم داران این صنعت در دنیا می باشد.
این شرکت با همکاری دانشگاه فناوری چین و تحقیقات اپتیک و مکانیک موفق به تولید دستگاه لیزر با قابلیت های گوناگون برای مشاغل مختلف گردیده است.

شرکت صبا لیزر نماینده رسمی شرکت یومینگ لیزر در ایران آماده ارائه انواع دستگاه لیزر ساخت شرکت یومینگ می باشد. همچنین شرکت صبا لیزر تمامی دستگاه لیزر شرکت یومینگ را با یک سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش عرضه می نمائید. امیدواریم که در صنعت این کشور به اندازه سهم خود نقشی مثبت داشته باشیم.

بازگشت به دستگاه های برش فلزات فایبر:
  
تمامی مقالات و محتوا این سایت متعلق به شرکت صبا لیزر می باشد. در صورت کپی برداری, پیگرد قانونی صورت می گیرد.

جدول سایز:


دستگاه لیزر 6060

نمایش دستگاه

دستگاه لیزر 1325

نمایش دستگاه

دستگاه لیزر 3015

نمایش دستگاه