محصولات سایز 250*130 دستگاه لیزر برش و حکاکی غیر فلزات (RF) شرکت یومینگ لیزر

دستگاه سایز ۲۵۰*۱۳۰  

 دستگاه لیزر سالهاست که در صنعت کاربرد دارد و مشاغلی چون تولید کفش با دستگاه لیزر، ساخت انواع تابلو با دستگاه لیزر، تولید انواع ماکت با دستگاه لیزر، تولید انواع مصنوعات چوبی با دستگاه لیزر، تولید انولع تابلوهای معرق با دستگاه لیزر، تولید انواع رومیزی با دستگاه لیزر، و همچنین حکاکی روی بسیاری از مواد غیر فلزی با دستگاه لیزر رایج است مثل حکاکی لیزری روی شیشه و انواع سنگ (حکاکی چهره روی سنگ مزار).
بیشتر دستگاه های لیزر قابلیت نصب تیوب لیزر RF را دارد 
تیوب لیزر RF طول عمر بسیار بالاتری نسبت به تیوب لیزر شیشه ای دارد و همچنین دقت و قدرت بسیار بالاتری نیسب به دستگاه لیزر با تیوب لیزر شیشه ای دارد.
تیوب لیزر  RF به این صورت کار میکند که گاز چند جزئی داخل تیوب لیزر را با امواج رایدیو فرکانس تحریک میکند تا فتون های گاز موجود ایجاد شود و سپس این فتون ها توسط آینه های موجود در محفظه ای همسو میشود، این پرتوهای هم سو را لیزر می نامند. لیزر ایجاد شده حرارت ایجاد میکند و حرارت ایجاد شده به صورت متمرکز برای ما کار انجام می هد. 
شرکت یومینگ لیزر یکی از قدمی ترین و بهتریت تولید کنندگان دستگاه لیزر در چین می باشد. دستگاه لیزر یومینگ با استپ موتور ساخت ژاپن تولید میشود و سرعتی نزدیک به دو برابر دیگر دستگاه های لیزر دارد. 
همچنین قطعات استفاده شده دستگاه لیزر یومینگ از بالاترین کیفیت ها برخوردار بوده است. درایور استفاده شده در دستگاه لیزر یومینگ از با برند یاراک و یا مون میباشد، شرکت یومینگ لیزر از درایور های لیدشاین و CW که ساخت چین هستند در ساخت دستگاه لیزر خودش استفاده میکند.
دستگاه لیزر یومنگ با سایز 130*250 سانتیمتر از حیت ساختار تفاوت های فاحشی با دیگر دستگاه های لیزر ساخت شرکت یومینگ دارد . در دیگیر دستگاهای لیزر یومینگ سازه سبک تری استفاده میشود اما در دستگاه لیزر در این سایز از سازه بسیار مقاوم تر خرپا استفاده شده است . دیگر تفاوت دستگاه لیزر یومنیگ با سایز 1325 این است که سیستم حرکتی و انتقال قدرت این دستگاه لیزر به بال اسکروو تغییر کرده است چرا که تسمه تایم قابلیت انتفال قدرت در طول های بلند همچون این دستگاه لیزر را ندارد. 
گروه صبا لیزر نماینده اصلی و رسمی شرکت یومینگ لیزر در ایران میباشد. شما میتوانید دستگاه لیزر یومینگ را با یکسال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش از این گروه تهیه نمایید.
بازگشت به صفحه سایز دستگاه ها:
کلیک کنید

انواع دستگاه این سایز:


یومینگ CMA۱۳۲۵ RF

نمایش دستگاه