محصولات سایز 100*160 دستگاه لیزر برش و حکاکی غیر فلزات (Co2) شرکت یومینگ لیزر

دستگاه لیزر یومینگ ۱۶۰*۱۰۰

دستگاه لیزر یومینگ با ابعاد کار ۱۶۰*۱۰۰ عموما برای پارچه استفاده می شود، دستگاه لیزر سه پارامتر متغییر دارد:

۱. میز کار دستگاه لیزر
۲. توان دستگاه لیزر
۳. برند دستگاه لیزر
در هنگام خرید دستگاه لیزر ابتدا باید بدانید که دستگاه لیزر را برای چه کاری می خواهید و بعد با توجه به نوع کاری سایز میز کار و توان دستگاه لیزر را انتخاب نمائید سپس با توجه بودجه ای که برای خرید دستگاه لیزر در نظر گرفته اید می توانید برند دستگاه لیزر انتخاب کنید.
شاید بتوانیم بگوییم که یکی از بهترین تولید کنندگان دستگاه لیزر در ین که با استاندارهای بین المللی دستگاه لیزر تولید می کند شرکت یومینگ لیزر می باشد

شرکت یومینگ لیزر دستگاه لیزر با سایز ۱۶۰*۱۰۰ تولید نموده است که برای صنف پارچه بسیار کارآمد است چرا که عرض پارچه ها عمدتا بین ۱۳۰*۱۶۰ سانتی متر می باشد و دستگاه لیزر سایز ۱۰۰*۱۶۰ بهترین گزینه برای پرچم داران این صنف می باشد.
دستگاه لیزر ۱۶۰*۱۰۰ می تواند خوراک دهنده پارچه داشته باشد این فاکتور به صورت انتخابی می باشد و در صورت سفارش روی دستگاه لیزر نصب می شود
دستگاه لیزر ۱۶۰*۱۰۰ ساخت شرکت یومینگ دارای ریل های غلطی و استپ موتور ساخت کشور ژاپن می باشد که این موضوع دقت دستگاه لیزر را به غایت رسانده است.
هچنین طول عمر دستگاه لیزر CO۲ ساخت شرکت یومینگ با توجه به کیفیت قطعات استفاده شده در آن بسیار بالا می باشد
شرکت صبا ماشین عرضه کننده انواع دستگاه لیزر CO۲ با سرعت و دقت بالا ، آماده ارائه خدمات به مشتریان محترم می باشد
شرکت صبا ماشین با ارائه یک سال گارانتی بین المللی و ده سال خدمات پس از فروش و با سابقه بیش از ده سال در خدمت شما مشتریان محترم می باشد.


بازگشت به صفحه سایز دستگاه ها:
کلیک کنید
انواع دستگاه این سایز:
   

یومینگ CMA-۱۶۱۰FET

نمایش دستگاه

یومینگ CMA-۱۶۱۰FET-C

نمایش دستگاه