کاربرد دستگاه لیزر در تابلو سازی چیست؟

کاربرد دستگاه لیزر در تابلو سازی

دستگاه لیزر حکاکی و برش در صنعت این کشور هر روز کاربردی جدید پیدا می کند.
در راستای تولید و اشتغال ملی کشور دستگاه لیزر می تواند کمک شایانی به تولید و اشتغال داشته باشد, به ویژه جوانان, چرا که دستگاه لیزر حکاکی و برش لیزری از دستگاه های پیشرفته دنیا به حساب می آید.

این دستگاه نیاز به دانش روز دارد و هرکس بتواند با کامپیوتر کار کند می تواند با این دستگاه نیز کار کند.
این صحبت به این مفهوم است که دستگاه لیزر حکاکی و برش برای کار حکاکی و برش نیاز به طرح کامپیوتری دارد و کاربران دستگاه می بایست طرح را در یکی از نرم افزارهای دو بعدی مثل کرل COOREL  و یا اتوکد  AUTOCAD و یا نرم افزارهای سه بعدی مرتبط با دستگاه لیزر حکاکی و برش مثل ARTCOAM،CUTIA،پاورمیل POWERMILLو..... ایجاد نمایید و سپس طرح ایجاده شده را وارد نرم افزار دستگاه حکاکی و برش لیزری نمایید سپس دستور حکاکی و یا برش کاری به دستگاه داده می شود. دستگاه لیزرحکاکی و برش هم با دقت صدم میلیمتر فایل طراحی شده را اجرا می کند.

به همین دلیل است که ما می گوییم دستگاه لیزر شاید بتواند نقطه برخورد صنعت و دانشگاه باشد و فارق التحصیلان رشته های مرتبط با طراحی صنعت و گرافیک به راحتی می توانند جذب این شغل شوند یعنی کار با دستگاه برش لیزر شوند.

شاید بتوانیم بگوییم که بیشترین تولیدات تابلو در ایران با استفاده از دستگاه لیزر انجام می شود و این هر روز گسترش می یابد،و دستگاه لیزر جایگاه خود را در مشاغل ذیل هم پیدا کرده است

*ساخت سازه های نمایشگاهی با دستگاه لیزر
*ساخت لوح تقدیر با دستگاه لیزر
*ساخت تندیس با دستگاه لیزر
*ساخت مصنوعات چوبی با دستگاه لیزر
*ساخت ماکت با دستگاه لیزر
*ساخت دکوراسیون داخلی با دستگاه لیزر
*ساخت جای دستمال کاغذی با دستگاه لیزر

وقتی این مشاغل مجهز به تکنولوژی روز دنیا یعنی دستگاه حکاکی و برش لیزر شود، صنعت این کار می تواند در حوزه صادرات هم فعال شود و این شاد مصداق واقعی تولید و اشتغال برای جوانان باشد.
شرکت صبا لیزر تمام تلاش خود را در جهت تولید و اشتغال این کشور انجام می دهد با امید اینکه روزی ایرانی سربلند تر از اکنون داشته باشیم.
شرکت صبا لیزر عرضه کننده انواع دستگاه های لیزر و سی ان سی آماده ارائه گارانتی و خدمات پس از فروش به شما مشتریان محترم می باشد.

تمامی مقالات و محتوا این سایت متعلق به شرکت صبا لیزر می باشد. در صورت کپی برداری, پیگرد قانونی صورت می گیرد.

مشتری گرامی, جهت دریافت اطلاعات بیشتر, مشاوره ی تلفنی و آگاهی از آخرین قیمت ها با شماره ۰۹۱۲۲۵۴۴۰۶۸ تماس گرفته
یا فرم زیر را تکمیل بفرمایید تا در اسرع وقت کارشناسان صبا لیزر با شما تماس حاصل کنند (پست الکترونیک الزامی نیست):