چرم

حکاکی دستگاه لیزر بر روی چرم

حکاکی و برش دستگاه لیزر روی چرم طبیعی
برای حکاکی و برش کاری لیزری روی چرم طبیعی می توان از دستگاه لیزر حکاکی و برش کاری استفاده نمود دستگاه لیزر قابلیت برش لیزری و حکاکی لیزری با دقت بالا را روی چرم طبیعی دارد.
دستگاه لیزر برای حکاکی و برش کاری لیزری روی چرم در سایزهای مختلف تولید می شود.انواع دستگاه لیزر سایز ۶۰*۴۰ ، دستگاه لیزر۹۰*۶۰ حکاکی و برش، دستگاه لیزر ۹۰*۱۳۰ ، دستگاه لیزر غیر. فلزات ۱۰۰*۱۶۰ و دستگاه لیرز۱۸۰*۱۳۰.
اما می خواهیم بحث تخصصی درباره حکاکی و برش کاری روی چرم انجام دهیم ، دستگاه لیزر مخصوص چرم دستگاهی می باشد که تیوب لیزر W2 داشته باشد و توان پمپ باد مکنده دستکاه لیزر هم کمی بزرگتر باشد و یا اینکه دو مکنده استفاده شود، البته استفاده از دو دستگاه مکنده در همه دستگاه های لیزر قابل استفاده نیست در دستگاه های مخصوص چرم و پارچه ساخته شده توسط یومینگ دو مکنده استفاده شده است.
اما چرا تیوب لیزر ۱۰۰ وات می بایست استفاده شود؟
چرم طبیعی پارامترهای مخصوص خود را دارد اگر توان دستگاه لیزر بیش از حد باشد سیاه می شود و اگر توان دستگاه لیزر کمتر از حد باشد برش لیزری چرم انجام نمی شود در دیگر برش لیزری به این شکل نیست، مثلا برش لیزری روی پلکسی گلاس (ورق پلی کربنات) به این صورت نیست حتی ورق سه میلیمتر را هر چه با توان بالاتر لیزر برش دهیم برش لیزری مطلوب تری داریم.
دستگاه لیزر برش و حکاکی لیرزی کمک شایانی به صنعت تولید مصنوعات چرمی کرده است.امروزه ماشین آلات صنعت لیزر کمک می کند تا تولید کنندگان مصنوعات چرمی محصولاتی با کیفیت تر از گذشته تولید کنند، دستگاه لیزر یکی از ماشین آلات کارمد در حوزه تولید مصنوعات چرمی می باشد.
برخی از مصنوعات تولید شده چرمی با دستگاه لیزر حکاکی و برش لیزری به شرح ذیل می باشد:
۱- تولید کفش چرمی با دستگاه لیزر حکاکی و برش
۲-تولید کیف زنانه خاص با دستگاه لیزر
۳-تولید پوشاک چرمی زنانه با دستگاه غیر فلزات
۴-تولید پوشاک چرمی مردانه با دستگاه لیزر حک و برش
۵-تولید کیف جیبی زنانه با دستگاه لیزر برش کاری و حکاکی
۶-تولید کمربند چرمی ،کیف پاسپورتی،کیف دستی چرمی با دستگاه لیزر