محصولات سایز 40*60 دستگاه لیزر برش و حکاکی غیر فلزات (RF) شرکت پرفکت لیزر

دستگاه سایز ۴۰*۶۰  

 


دستگاه لیزر سالهاست که در صنعت کاربرد دارد و مشاغلی چون تولید کفش با دستگاه لیزر، ساخت انواع تابلو با دستگاه لیزر، تولید انواع ماکت با دستگاه لیزر، تولید انواع مصنوعات چوبی با دستگاه لیزر، تولید انولع تابلوهای معرق با دستگاه لیزر، تولید انواع رومیزی با دستگاه لیزر، و همچنین حکاکی روی بسیاری از مواد غیر فلزی با دستگاه لیزر رایج است مثل حکاکی لیزری روی شیشه و انواع سنگ (حکاکی چهره روی سنگ مزار).
بیشتر دستگاه های لیزر قابلیت نصب تیوب لیزر RF را دارد 
تیوب لیزر RF طول عمر بسیار بالاتری نسبت به تیوب لیزر شیشه ای دارد و همچنین دقت و قدرت بسیار بالاتری نیسب به دستگاه لیزر با تیوب لیزر شیشه ای دارد.
تیوب لیزر  RF به این صورت کار میکند که گاز چند جزئی داخل تیوب لیزر را با امواج رایدیو فرکانس تحریک میکند تا فتون های گاز موجود ایجاد شود و سپس این فتون ها توسط آینه های موجود در محفظه ای همسو میشود، این پرتوهای هم سو را لیزر می نامند. لیزر ایجاد شده حرارت ایجاد میکند و حرارت ایجاد شده به صورت متمرکز برای ما کار انجام می هد. 
 

 
گروه صبا لیزر نماینده اصلی و رسمی شرکت پرفکت لیزر در ایران میباشد. شما میتوانید دستگاه لیزر پرفکت را با یکسال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش از این گروه تهیه نمایید.
بازگشت به صفحه سایز دستگاه ها:
کلیک کنید

انواع دستگاه این سایز:


پرفکت PEDK-۶۰۴۰ RF

نمایش دستگاه