پاور دستگاه لیزر چیست؟

پاور دستگاه لیزر سری پی (RECI P series)

پاور دستگاه لیزر یکی از مهمترین قسمت های اپتیک و الکترونیک دستگاه لیزر می باشد که وظیفه پاور ایجاد ولتاژ بالا تا ۲۰ کیلو وات است که یک قوس الکتریکی در دو سر تیوب لیزر تشکیل می دهد.
شرکت رسی (RECI) اخیرا پاور دستگاه لیزر سری P را معرفی کرده است این پاور در دستگاه نیز قابلیت های زیادی دارد که به آنها می پردازیم:
پاور دستگاه لیزر سری P توانایی فعالیت در محور ولتاژ ۹۰V تا ۲۵۰V را دارد این موضوع باعث می شود خود پاور لیزر مقدار بسیار زیادی تثبیت برق داشته باشد و برق های دارای نوسان را تثبیت می کند، در حقیقت با خرید پاور سری P شما می توانید در خرید یک استابلایزر دستگاه لیزر صرفه جویی کرده باشی پاور لیزر سری P در مقابل نواسان برق بسیار مقاوم است.
در پاور دستگاه لیزر سری (P) یک مدار اتصال کوتاه برای محافظت بیشتر طراحی شده است، این مدار پاور دستگاه لیزر به این صورت کار می کند؛ در صورت اتصال کوتاه مابین قطب مثبت و منفی پاور سری P به صورت خودکار از کار می افتد و روی نمایشگر آن اعلام می کند که مسئله چیست این موضوع باعث ایمنی اپراتور دستگاه لیزر می شود و طول عمر پاور دستگاه لیزر بسیار بیشتر می شود.
 پاور دستگاه لیزر سری (RECI P series) دارای یک صفحه نمایش می باشد، این صفحه نمایش روی پاور دستگاه لیزر نمایشگر اطلاعاتی همچون سیگنال هایی ورودی و خروجی پاور، اطلاعاتی مانند ولتاژ ورودی و ولتاژ خروجی پاور دستگاه لیزر را نشان می دهد، همچنین اطلاعاتی مانند رطوبت و دمای دستگاه لیزر را نشان می دهد و در نهایت نظارت بر دستگاه لیزر و تمام موارد ذکر شده را دارد.
نظارت پاور دستگاه لیزر سری P به این صورت است که در صورت مجاز نبودن مقدار رطوبت دما، سیگنال های ورودی و خروجی، ولتاژ ورودی و خروجی و همچنین اتصال کوتاه را متوجه شده و عملکرد دستگاه لیزر را متوقف می کند و در برخی موارد اپراتور دستگاه لیزر با آلارم و هشدار متوجه می سازد.
پاور دستگاه لیزر سری P از دو نوع پورت دیتا برای اتصال به مادربرد بهره می گیرد یعنی قابلیت اتصال با پورت D۳-۹ و همچنین پورت ۲EDG-۵.۰۸ که در بیشتر دستگاه لیزر تولید شده شرکت یومینگ لیزر شاهد آن هستیم را دارا می باشد، به صورت ساده پاور سری P هم با دستگاه لیزر پرفکت، دستگاه لیزر شفنگ و...... سازگار و قابل نصب است و هم با دستگاه لیزر یومینگ سازگار و قابل نصب است.
شرکت صبا لیزر عرضه کننده پاور دستگاه لیزر سری P۱۲ و P۱۴ می باشد شرکت صبا لیزر نماینده شرکت RECI عرضه کننده پاور اصلی سری P شرکت رسی این پاور دستگاه لیزر معادل پاور دستگاه لیزر DY۱۰ و DY۱۳ مدل های قدیمی پاور رسی می باشند، برای دریافت لیست قیمت پاور سری P می توانید با شماره های شرکت تماس حاصل فرمائید.

تمامی مقالات و محتوا این سایت متعلق به شرکت صبا لیزر می باشد. در صورت کپی برداری, پیگرد قانونی صورت می گیرد.

مشتری گرامی, جهت دریافت اطلاعات بیشتر, مشاوره ی تلفنی و آگاهی از آخرین قیمت ها با شماره ۰۹۱۲۲۵۴۴۰۶۸ تماس گرفته
یا فرم زیر را تکمیل بفرمایید تا در اسرع وقت کارشناسان صبا لیزر با شما تماس حاصل کنند (پست الکترونیک الزامی نیست):