قیمت دستگاه لیزر

قیمت دستگاه لیزر

دستگاه لیزر حکاکی و برشش دستگاهی کارآمد می باشد که می تواند به تولیدهای کوچک جانی دوباره ببخشند.
دستگاه لیزر در مشاغلی مختلفی کاربرد دارد.

با توجهبه عملکرد وسیع لیزر روی مواد مختلف مثل حکاکی روی چرم،حکاکی MDF،حکاکی روی پلکسی گلاس،حکاکی روی مقوا،حکاکی پارچه،حکاکی چوب،حکاکی سنگ و برش کاری روی موادی مثل :
برش چرم، برش پلکسی گلاس، برش پارچه، برش کاغذ و برش چرم مصنوعی، برش چوب، برش روکش چوب، برش MDF، برش چوب معرق، برش مقوا ماکت،برش فوم برد و...

البته لازم به تذکر است ضخامت برش بستگی به توان و کیفیت دستگاه و همچنین به محصول مورد نظر دارد.
حال با توجه به دامنه وسیع کارکرد دستگاه لیزر می توان متوجه شد که خرید این دستگاه قطعا می تواند سود ده باشد چون تقریبا در 50 شغل می تواند کاربرد داشته باشد همین موضوع ضریب امنیت سود حاصل از دستگاه لیزر را افزایش می دهد.

شما می توانید با مبلغی بین 15 تا 30 میلیون تومان یک دستگاه لیزر تهیه کنید البته می بایست این نکته را توجه داشته باشید که خرید دستگاه از نمایندگی معتبر به تولید شما قطعا کمک خواهد کرد. یقینأ دستگاه لیزر فیک و یا کپی کیفیت پایینی نسبت به دستگاه اصل دارد و قبل از خرید دستگاه حتما گواهینامه های نمایندگی مجاز شرکتها را چک کنید و از وزارت امور خارجه استعلام بگیرید. افراد بسیاری هستند که با دستگاه لیزر کار می کنند و درآمدهای خوبی دارند.

در راستای تولید ملی و اشتغال شرکت صبا ماشین انواع دستگاه لیزر را با گارانتی و خدمات پس از فروش عرضه می کند جهت بازدید از محصولات لیزر این شرکت به سایت شرکت صبا لیزر مراجعه نمائید.

چند عامل در قیمت دستگاه لیزر موثر است که یک به یک به آن می پردازیم:

۱- اصالت دستگاه لیزر
اینکه یک کمپانی معتبر دستگاه لیزر را ساخته باشد یا یک کارگاه کوچک، در قیمت دستگاه لیزر تاثیر دارد و چرا کمپانی های بزرگ از لوازم بی کیفیت مثل های ولتاژهای تقلبی، تیوب لیزر شارژ شده و..... استفاده نمی کنند همچنین کمپانی های بزرگ تولید کننده دستگاه لیزر برای بخش مکانیک دستگاه لیزر تیم مکانیک دارند و برای بخش الکترونیک تیم الکترونیک دستگاه لیزر دارند و برای قسمت اپتیک دستگاه لیزر واحد جداگانه دارند.
همین موضوع باعث بهینه ساخته شدن دستگاه لیزر می شود.

۲- کیفیت دستگاه لیزر
کیفیت دستگاه لیزر نیزعاملی برای قیمت دستگاه لیزر است اما لزوما قیمت بالای دستگاه لیزر عاملی برای خوب بودن دستگاه لیزر نمی شود، دستگاه لیزر یک سی ان سی تخصصی به حساب می آید و تک تک محصولات استفاده شده در آن می تواند تعیین کننده قیمت باشد مثلا استفاده از تیوب با طول عمر ۳۰۰۰ ساعت و یا استفاده از تیوب رسی(RECI) با طول عمر ۱۰.۰۰۰ ساعت، و مواردی مشابه به این موضوع.

۳- گارانتی دستگاه لیزر
گارانتی دستگاه لیزر اگر بگویم از خود دستگاه لیزر اهمیت بیشتری دارد اغراق نکرده ایم، یک دستگاه لیزر اگر گارانتی و خدمات پس از فروش درست نداشته باشد پس از کوچکترین ایرادی می بایستی مدت ها دستگاه لیزر خاموش باشد تا با صرف هزینه های بسیار گزاف مجددا راه اندازی شود، گارانتی دستگاه لیزر روی کاغذ باشد و یا اینکه واقعا گارانتی درست باشد روی قیمت دستگاه لیزر بسیار تاثیر گذار است چرا که گارانتی دستگاه لیزر اگر فقط روی کاغذ باشد هزینه ای ندارد.
شرکت صبا لیزر نماینده اصلی شرکت یومینگ لیزر، پرفکت لیزر و شفنگ لیزر در ایران ارائه دهنده دستگاه لیزر با برگه اصالت کالا و گارانتی واقعی در خدمت شما مشتریان محترم می باشد.


تمامی مقالات و محتوا این سایت متعلق به شرکت صبا لیزر می باشد. در صورت کپی برداری, پیگرد قانونی صورت می گیرد.

مشتری گرامی, جهت دریافت اطلاعات بیشتر, مشاوره ی تلفنی و آگاهی از آخرین قیمت ها با شماره ۰۹۱۲۲۵۴۴۰۶۸ تماس گرفته
یا فرم زیر را تکمیل بفرمایید تا در اسرع وقت کارشناسان صبا لیزر با شما تماس حاصل کنند (پست الکترونیک الزامی نیست):