محصولات سایز 180*130 دستگاه لیزر برش و حکاکی غیر فلزات (Co2) شرکت شفنگ لیزر

دستگاه لیزر سایز 180*130  

 
کاربرد دستگاه لیزر سایز ۱۸۰*۱۳۰

دستگاه لیزر سایز ۱۸۰*۱۳۰ در مشاغل مختلفی کاربرد دارد. شاید بتوانیم بگوییم که کاربرد این دستگاه به اندازه دستگاه لیزر سایز ۹۰*۱۳۰ نیست اما افرادی که با دستگاه لیزر ۱۸۰*۱۳۰ کار می کنند و کارهای یک تکه انجام می دهند دیگر نمی توانند با دستگاه لیزر سایز کوچک کار کنند.

دستگاه لیزر ۱۸۰*۱۳۰ برای کارهای بزرگ و خاص ساخته شده است. مثلا تابلوسازی که می خواهد یک تابلوی بزرگ و یک تکه بسازد حتما می بایست با دستگاه لیزر ۱۸۰*۱۳۰ این کا را انجام دهد و کارگاه های تولیدی که می خواهند ساعت ایستاده تولید کنند و تمایل دارند نمای آن به صورت یک تکه دیده شود به این تریب دستگاه لیزر سایز ۱۸۰*۱۳۰را می توان یکی از خاص ترین دستگاه های لیزر CO۲ نامید زیرا کاری که دستگاه لیزر ۱۸۰*۱۳۰ انجام می دهد را فقط همین دستگاه لیزر می تواند انجام دهد

دستگاه لیزر سایز ۱۸۰*۱۳۰ عمدتا به شکل فلت ساخته می شود و برای خروجی دود آن می بایس در کارگاه ها یک هواکش تعبیه کرد،دستگاه لیزر۱۸۰*۱۳۰ دارای دو مکنده قوی در زیر دستگاه می باشد. برای اینکه دودهای خروجی از دستگاه لیزر پراکنده نشود،همین فلت بودن دستگاه لیزر باعث می شود که کار گذاشتن و برداشتن از روی آن بسیار ساده باشد.

دستگاه لیزر سایز ۱۸۰*۱۳۰ را به افرادی که دارای کارگاه می باشند توصیه می کنیم دستگاه لیزر ۱۸۰*۱۳۰سیستمی متفاوت از هم تایان خود یعنی دستگاه لیزر ۹۰*۱۳۰ و دستگاه لیزر ۹۰*۶۰ دارد و آن این است که در دستگاه لیزر ۱۸۰*۱۳۰ تیوپ لیزر روی دکل نصب است.

چرا در دستگاه لیزر ۱۸۰*۱۳۰ تیوب را روی دکل نصب می کنند؟

طول حرکت پرتو لیزر دستگاه لیزر ۱۸۰*۱۳۰ با این کار بسیار کمتر می شود.
در دستگاه لیزر ۹۰*۱۳۰ و دستگاه لیزر ۹۰*۶۰ تیوب لیزر شیت دستگاه ثابت است و پرتو لیزر را روی میز کار حرکت می دهند یعنی پرتو لیزر کمی بیشتر از ابعاد محیط میز کار لیزرر حرکت می کند حال اگر در دستگاه لیزر ۱۸۰*۱۳۰ بخواهیم پرتو لیزر را حرکت دهیم و تیوپ لیزر را پشت دستگاه ثابت کنیم.

پرتو لیزر می بایست حرکت کند یعنی ۳۵۰۰ میلی متر حرکت می کند در این فاصله قطعا پرتو لیزر قسمت زیادی از حرارت خود را از دست می دهد و راندمان دستگاه لیزر ۱۸۰*۱۳۰ اگر به این صورت ساخته شود که تیوپ لیزر ثابت باشد قطعا بسیار کم می شود.در دستگاه لیزر ۱۸۰*۱۳۰ باتیوپ لیزر متحرک پرتو لیزر کمتر از دستگاه ۹۰*۶۰ حرکت می کند بنابراین می توان گفت بالاترین راندمان برش در دستگاه لیزر ۱۸۰*۱۳۰ با تیوب متحرک است.

*از دیگر مزیت های این سیستم دستگاه لیزر ۱۸۰*۱۳۰ می توان گفت که تنظیم آیینه بسیار راحتی دارد:
۱-ساخت ساعت تبلیغاتی با دستگاه لیزر CO۲
۲-ساخت مهر با دستگاه لیزر CO۲
۳-ساخت مصنوعات چوبی با دستگاه لیزر CO۲
۴-ساخت هدایایی تبلیغاتی با دستگاه لیزر CO۲
۵-ساخت ماکت با دستگاه لیزر CO۲
۶-سخت جعبه های فانتزی با دستگاه لیزر CO۲
۷-ساخت باکس لوازم آرایش با دستگاه لیزر CO۲
۸-ساخت استند لوازم آرایشی با دستگاه لیزر CO۲
۹-ساخت تابلوهای چلنیوم با دستگاه لیزر CO۲
۱۰-ساخت پازل سه بعدی با دستگاه لیزر CO۲
۱۱-ساخت جای دستمال کاغذی با دستگاه لیزر CO۲
۱۲-ساخت زیور آلات چوبی با دستگاه لیزر CO۲
۱۳-ساخت جاکلیدی با دستگاه لیزر CO۲
۱۴-ساخت آرم و لوگوی شرکت ها به صورت سه بعدی
 
تمامی مقالات و محتوا این سایت متعلق به شرکت صبا لیزر می باشد. در صورت کپی برداری, پیگرد قانونی صورت می گیرد.

انواع دستگاه این سایز:


Senfeng SF1318

نمایش دستگاه