محصولات سایز 250*130 دستگاه لیزر برش و حکاکی غیر فلزات (Co2) شرکت شفنگ لیزر

دستگاه لیزر سایز ۲۵۰*۱۳۰  

با پیشرفت تکنولوژی دستگاه لیزر نیز پیشرفت می کند و هر ساله سایزهای جدید از دستگاه لیزر تولید می شود، دستگاه لیزر قابلیت حکاکی و برش کاری لیزری روی بسیاری از مواد غیر فلزی را دارد. همین موضوع باعث تنوع استفاده مشاغل از دستگاه لیزر شده است به طور مثال یک تابلو ساز می تواند از دستگاه لیزر استفاده کند، یک معرق کار می تواند از دستگاه لیزر استفاده کند یک تولید کننده کفش می تواند از دستگاه لیزر استفاده کند، دستگاه لیزر در حوزه تبلیغات کاربرد بسیار زیادی دارد.

کاربرد دستگاه لیزر ۲۵۰*۱۳۰
دستگاه لیزر سایز ۲۵۰*۱۳۰ را نمی توان یک دستگاه پرکاربرد به حساب آورد اما عده ای از مشاغل که به دستگاه لیزر ۱۳۲۵ نیاز دارند دستگاه لیزر دیگری نمی توانند استفاده کنند، عموما مشاغلی که مرتبط با ساخت استندهای تبلیغاتی و حورحوزه دکوراسیون داخلی هستند تنها دستگاه لیزر سایز بزرگ مناسبشان می باشد.
شرکت شفنگ لیزر یکی از بهترین و بزرگترین تولید کنندگان دستگاه لیزر در چین می باشد که سابقه خوبی هم در ایران دارد اقدام به تولید دستگاه لیزر با سایز ۲۵۰*۱۳۰ سانتیمتر نموده است البته این دستگاه لیزر در این سایز تغییراتی نسبت به دیگر سایزها دارد که در فهرست هر دستگاه لیزر به تفضیل آمده است

 
بازگشت به صفحه سایز دستگاه ها:
کلیک کنید

انواع دستگاه این سایز:


شفنگ SF۱۳۲۵G

نمایش دستگاه

شفنگ SF۱۳۲۵SL

نمایش دستگاه

شفنگSF۱۳۲۵T

نمایش دستگاه