سیستم حرکتی ریل غلطکی یا محور غلطکی (Linear Roller Slider) چیست؟

سیستم حرکتی ریل غلطکی یا محور غلطکی (Linear Roller Slider) چیست؟
محور غلتکی یک سیستم جابجایی خطی است.
عملکرد ریل غلطکی
بلبرینگ های متصل به قطعه متحرک که سوار بر شیارهای ریل هستند مانند چرخ هایی موجب حرکت آسان قطعه متحرک بر روی ریل می شوند.
قابل تنظیم بودن لقی ریل غلطکی در دستگاه لیزر یک مزیت محسوب میشود و بعد گدشت چند سال کارکرد دستگاه لیزر به جای تعویض آن و صرف هزینه میتوان با تنظیم مجدد لقی ریل غلطکی دستگاه لیزر را باز یابی کرد، البته این کار نیار به تخصص و تجربه دارد و اصلا توصیه نمیشود که کاربران دستگاه اقدام به تنظیم ریل غلطکی دستگاه نمایند حتماافرادی که از این شرکت دستگاه را تهیه نمودند برای این کار با شرکت صبا لیزر تماس گرفته تا در کمترین زمان ممکن نیرو متخصص از شرکت صبا لیزر در محل شما این کار را انجام دهد.کاربرد ریل غلطکی
سیستم های هدایت انواع مختلفی دارد وبا توجه به نوع سی ان سی سیستم هدایت انتخاب میشود.
در سی ان سی لیزر میتوان از هر دو سیستم ریل غلطکی  و یا ریل و واگن استفاده نمود. اینکه چرادر دستگاه لیزر میشود از هر دو سیستم هدایت استفاده کرد باید یک مهندس مکانیک تمام نیرو ها و تنش های وارد بر سیستم را محاسبه کند و بعد یک سیستم هدایت طراحی کند. چون در دستگاه لیزر سیستم فقط باید وزن نازن را جابجا کند خیلی تحت فشار نیست به همین دلیل میتوانند از هر دوسیستم ریل غلطکی و سیستم ریل و واگن استفاده نمایند.
امروزه شرکت های مطرح تولید کننده دستگاه لیزر از سیستم ریل غلطکی استفاده میکنند
دستگاه لیزر یومینگ از سیستم هدایت ریل غلطکی استفاده کرده است
دستگاه لیزر پرفکت لیزر از سیستم هدایت ریل غلطکی استفاده نموده است
دستگاه لیزر شفنگ لیزر از سیستم هدایت ریل غلطکی استفاده نموده است

 
این سه برند که از برترین و خوشنام ترین شرکت های تولید کننده دستگاه لیزر میباشند از این سیستم برای هدایت استفاده کرده اند . البته شرکت پرفکت مقداری از دستگاه لیزر CO2 را به سفارش شرکت صبا لیزر با سیستم هدایت ریل و واگن تولید میکند. جهت دریافت اطلاعات بیشتر با انواع دستگاه لیزر با شماره های شرکت صبا لیزر تماس حاصل  نمایید.

تمامی مقالات و محتوا این سایت متعلق به شرکت صبا لیزر می باشد. در صورت کپی برداری, پیگرد قانونی صورت می گیرد.

مشتری گرامی, جهت دریافت اطلاعات بیشتر, مشاوره ی تلفنی و آگاهی از آخرین قیمت ها با شماره ۰۹۱۲۲۵۴۴۰۶۸ تماس گرفته
یا فرم زیر را تکمیل بفرمایید تا در اسرع وقت کارشناسان صبا لیزر با شما تماس حاصل کنند (پست الکترونیک الزامی نیست):