دستگاه لیزر ماکت سازی

دستگاه لیزر ماکت سازی

دستگاه لیزر CO۲ مهم ترین دستگاه مورد استفاده در حوزه ساخت ماکت به حساب می آید اگر بگوییم امروزه ساخت ماکت بدون دستگاه لیزر امکان پذیر نیست اغراق نکرده ایم، چون ابزار مناسب سرعت کار را بسیار بالا می برد، دستگاه لیزر CO۲ می تواند حکاکی و برش کاری انجام دهد همین دو پارامتر مهم کاربرد دستگاه لیزر CO۲ را در حوزه ساخت ماکت مهم کرده است.

حکاکی روی چه موادی توسط دستگاه لیزر امکان پذیر است؟
حکاکی روی تمام مواد غیر فلزی با دقت بالا توسط دستگاه لیزر امکان پذیر می باشد.

برش کاری روی چه موادی توسط دستگاه لیزر امکان پذیر است؟
برش کاری توسط دستگاه لیزر روی روی مواد مثل چوب، طلق، پلکسی گلاس، ورق پلی کربنات، مقوا ماکت، کاغذ، چرم، چرم مصنوعی و پارچه و...
شما می توانید طرح مربوط به ماکت خود را در یکی از نرم افزارهای طراحی مثل AUTOCAD،COREL و... طراحی نمایید و با توجه به دستگاه لیزری که می خواهد کار برشکاری و یا حکاکی شما را انجام دهد شیت بندی می نمایند، یعنی اگر یک دستگاه لیزر با سایز ۹۰*۶۰ قرار است کار شما را انجام دهد شیت بندی کار شما هم باید همین سایز باشد و با فرمت DXF ویا PLT خروجی بگیرید و آن را به کاربر دستگاه بدهید.
                                      
اما اگر دستگاه لیزری که کار شما را می خواهد انجام دهد سایز میز کارش ۹۰*۱۳۰ می باشد شما می توانید همین مراحل را در یک شیت ۹۰*۱۳۰ طراحی نماید، دقت فرمائید که در طراحی از هر طرف یک سانتی متر حاشیه امن قرار دهید که ممکن است مقوا ماکت و یا فوم سر در حمل و نقل آسیب دیده باشد و اما توصیه ما برای افرادی که می خواهند که دستگاه لیزر ماکت سازی تهیه کنند:
دستگاه لیزر ماکت سازی عموما می بایست سایز میز کارش ۹۰*۱۳۰ باشد چرا که شیت های ماکت سازی سایزش ۷۰*۱۰۰ است و دستگاه لیزر ۹۰*۶۰ قادر به انجام کاری روی یک شیت کامل ۷۰*۱۰۰ نیست.

دستگاه لیزر ماکت سازی از حیث توان
دستگاه لیزر ماکت سازی نه باید توان خیلی بالا داشته باشد و نه توان خیلی کم یعنی دستگاه با توان ۴۰ وات نمی تواند برای ماکت سازی مناسب باشد و دستگاه لیزر با توان ۲۰۰ وات هم مناسب کار ماکت سازی نیست.
توان های بین ۸۰ تا ۱۳۰ وات برای دستگاه لیزر مناسب ماکت سازی مناسب است.
اگر توان لیزر خیلی زیاد باشد برای برش های ریز روی مقوا و فوم سرد دچار مشکل خواهید شد و اگر توان لیزر خیلی کم باشد برای برش پلکسی گلاس و چوب دچار مشکل خواهید شد.

دستگاه لیزر ماکت سازی از حیث برند:
برندهای مطرح دستگاه لیزر در چین به شرح ذیل می باشد که:
۱- دستگاه لیزر ۹۰*۱۳۰ ساخت شرکت یومینگ که یکی از بهترین های دستگاه لیزر می باشد
۲- دستگاه لیزر۹۰*۱۳۰ ساخت شرکت پرفکت
۳- دستگاه لیزر۹۰*۱۳۰ ساخت شرکت شفنگ
شرکت صبا لیزر عرضه کننده انواع دستگاه لیزر با بالاترین کیفیت با برندهای مطرح جهانی، شرکت یومینگ لیزر، شرکت پرفکت لیزر، شرکت شفنگ لیزر میباشد. صبا لیزر با موجود داشتن انواع دستگاه لیزر سعی بر آن دارد که آسایش خاطر مشتریان را در هنگام خرید تامین نماید شما میتوانید با مراجه به شرکت از دستگاه های موجود شرکت بازدید نمایید و در همان لحظه خریدی مطمئن انجام دهید.
همچنین شرکت صبا لیزر با ارائه گارانتی و خدمات پس از فروش با کیفیت جهانی در جهت رضایت هرچه بیشتر شما مشتریان محترم میکوشد.

تمامی مقالات و محتوا این سایت متعلق به شرکت صبا لیزر می باشد. در صورت کپی برداری, پیگرد قانونی صورت می گیرد.

مشتری گرامی, جهت دریافت اطلاعات بیشتر, مشاوره ی تلفنی و آگاهی از آخرین قیمت ها با شماره ۰۹۱۲۲۵۴۴۰۶۸ تماس گرفته
یا فرم زیر را تکمیل بفرمایید تا در اسرع وقت کارشناسان صبا لیزر با شما تماس حاصل کنند (پست الکترونیک الزامی نیست):