محصولات سایز 30*40 دستگاه لیزر برش و حکاکی غیر فلزات (Co2) شرکت بیوند لیزر

دستگاه لیزر سایز ۴۰*۳۰  


 دستگاه لیزر CO۲ سایز ۴۰*۳۰ یک دستگاه کوچک اما کارآمد،دستگاه لیزر کوچک مناسب مشاغلی یا افرادی هست که می خواهند نمونه سازی انجام دهند ولی کار تولید در فضا یا مکانی دیگر تولید می شود،فرض کنیم یک شرکت دانش بنیان و کارخانه هایی که واحد تحقیق و توسعه دارند دستگاه لیزر CO۲ ۴۰*۳۰ می تواند سرعت کارشان را چندین برابر کند،چرا که دیگر نیازی نیست یک واحد کار طراحی را انجام دهد و بعد طرح را به یک دفتر خدمات لیزر حک و برش ارائه دهید سپس قطعه برگردد و دوباره متوجه ایرادات طراحی شوند و دوباره طراحی کنند و......
دستگاه لیزر CO۲ سایز ۴۰*۳۰ یک دستگاه کوچک اما با کارایی بالا می باشد که می تواند حکاکی و برش کاری انجام دهد،چون در دستگاه در ابعاد کوچک تنش های کمتری ایجاد شده و دقت دستگاه لیزر کوچک بسیار کمتر است، به همین دلیل دقت دستگاه لیزر کوچک در کارهای بسیار کوچک بالاتر است.
شرکت صبا لیزر عرضه کننده انواع دستگاه لیزر CO۲، دستگاه حکاکی و برش لیزر ، دستگاه لیزر فلزات، دستگاه لیزر غیر فلزات، دستگاه لیزر حکاکی، دستگاه لیزر برش و..... می باشد، همچنین این شرکت با موجود نمودن دستگاه لیزر در انبار خریدی مطمئن را برای شما مشتریان محترم تامین می نماید.
گارانتی دستگاه لیزر ۳۰*۴۰
گارانتی دستگاه لیزر با شرکت صبا لیزر می باشد، شرکت صبا لیزر با ارائه گارانتی جهانی و واقعی در جهت رضایت هرچه بیشتر شما مشتریان محترم می کوشد.
خدمات پس از فروش دستگاه لیزر
دستگاه لیزر عرضه شده توسط شرکت صبا لیزر دارای ۱۰ سال خدمات پس از فروش این شرکت می باشد.

بازگشت به صفحه سایز دستگاه ها:
کلیک کنید

 

انواع دستگاه  سایز ۴۰*۳۰ :


بیوند HS-Z۴۰۳۰

نمایش دستگاه