برش غیر فلزات

دستگاههای برش لیزری پُر سرعت فلزات ( CS۰۳۵F )، مناسب برای برش انواع فلزات تا ضخامت ۱.۵ میلی متر و به ابعاد ۳۵ در ۳۵ سانتی متر برای کسانی که برش با کیفیت نیاز دارند.
با استفاده از توانایی های حرفه ای این دستگاه که پاسخگوی نیازهای متفاوت برش دقیق است، می توان اشکال مختلف صنعتی و تزئینی را در سریع ترین زمان ممکن به مرحله اجراء در آورد که دستاورد آن برشی با کیفیت، مسطح و بدون هیچ گونه پلیسه و رنجه می باشد که هیچ نیازی به پرداخت کاری پس از برش ندارد.
این دستگاه مناسب جهت برش برنج، آهن، آلومینیوم، استیل، فویل و انواع ورق های نازک فلزی دیگر می باشد.
این دستگاه برای کاربرد در صنایع گوناگونی طراحی گردیده است و جدیدترین پاسخ به نیاز کاربران دستگاههای لیزری می باشد. دستگاه فوق دارای فوکاس الکترونیکی و نور قرمز هدایتگر می باشد. این مدل از دستگاه بسیار اقتصادی است، چرا که از لامپ YAG با هزینه کم استفاده می نماید.
نرم افزار حرفه ای این دستگاه قابلیت استفاده دقیق تنظیمات خطی و مارپیچ (حلقه ای) را به همراه پارامتر کنترل برش و عملکرد تنظیمات ضروری برای پاسخ به نیازهای تکنولوژی برش فلزات دارا است.
این دستگاه با بهره گیری از پیشرفته ترین سیستم کنترل، کنترل چند محوری و برش لیزری بهینه، قابلیت برش با سرعت مختلف را دارا می باشد. موتور پیشرفته به همراه ساختار Guide، قابلیت حرکت صحیح محصول را با سرعت عملیاتی بالا ایجاد می نماید. این دستگاه محصولی با تکنولوژی بالا، مکانیزم دقیق، آخرین تکنولوژی الکترونیک و دانش کامپیوتر با هزینه نگهداری پایین، قابلیت بالا و عدم آلودگی برای محیط زیست می باشد.
این دستگاه قابلیت استفاده در صنایعی از قبیل: خودروسازی، پلاک سازی، مشبک سازی، قطعه سازی ( تولید قطعات مربوط به نیروگاه های تامین انرژی )، صنایع نفت و گاز، بدلیجات، لوازم تزئینی، تبلیغات، معرق، توری و صافی های مختلف را دارا می باشد.